این شده‌اند، اما رسیدن به امروزه متداول Biometrics سیستمهای شناسایی جایگاه كار آسانی نبوده است. علاوه بر ارائه قیمتهای رقابتی برای همه محصولات اثر انگشت خود، ®FingerTec شركتی است كه تلاش بسیاری می‌كند تا محصولات خود را به عنوان DIY (قابل نصب توسط افراد غیر ماهر) و با صرفه معرفی كند تا در نتیجه مشتریان راضی تری داشته باشد.

 چه چیزی میتوانید به دست آورید FingerTec® از
طراحی شده به زبانهای مختلف، راهنمای شروع سریع دید كلی خوبی برای استفاده از كل سیست ®FingerTec به شما می‌دهد.
 

لوازم جانبی ApadTec TA/AC ما

استاندارد برای AC900/ اختیاری برای سایر مدلها ) )
ابه عنوان لوازم جانبی نصب با طراحی AdapTec اختصاصی ®FingerTec ، تولید شده است تا امنیت و راحتی نصب را بهبود بخشد.
 
http://www.fingertec.com.به هنگام ثبت آنلاین فورا 2 ماه گارانتی اضافی محصول علاوه بر گارانتی 24 ماهه‌ای كه ارائه می‌دهیم دریافت كنید. و، همچنین هر چند وقت یكبار از آخرین خبرها و به روز رسانی‌های رایگان نرم افزارهای ما آگاه خواهید شد.
 
پیوندی برای در.http://user.fingertec.com یافت نكات مفید فنی مربوط به سخت افزار و نرم افزار، دانلود دستور العملها به زبانهای مختلف، جدیدترین نرم افزار، راهنماهای ویدیویی، و غیره.
   
به طور مستقیم خدمات support@fingertec.com پشتیبانی دریافت كنید، نه فقط از سوی فروشندگان مجدد ما در سراسر جهان، بلكه از سوی ما در طول سال.ارسال جواب طی 12 ساعت
 
دارای گواهینامههای۔ CE & FCC ،QC Discreet، تاییدیه ثبت شده 1:N، تنظیمات ابتدایی و پیشرفته حضور و غیاب و دسترسی به در،در مجموع همهمحصولات®FingerTec قابل اطمینان هستند و ب ه راحتی مورد استفاده كاربران قرار می‌گیرند.
 
و TA100, AC800, AC900با سری‌های TCMS V2
AC100 ارائه می‌شود. یك نرم افزاآزمایش شده كه عملكردهای جامع حضور و غیاب و كنترل دسترسی ارائه می‌دهد، 16 گزارش متفاوت ارائ می‌دهد، كاملا با سخت افزار ®FingerTec كه مورد استفاده میلیونها نفر در سراسر جهان است یكپارچه می‌شود.به 15 زباندر دسترس است مانند انگلیسی، مالی، چینی (فن و جیان)، تایلندی، ویتنامی، روسی، اندونزیایی، آلمانی، عربی و اسپانیایی.
 
نوشته شده به صورت حرفه‌ای و جامع، كامل همراه با نمودارها و تصاویر مرتبط برای درك ساده‌تر. این دستور العمل به زبان انگلیسی چاپ شده است و برای سایر زبانها، کپی نرم از طریق وب سایت زیر قابل دسترسی است:http://user.fingertec.com
 
های®FingerTec VCD ،با در نظر گرفتن مشتریان برای سخت افزار و نرم افزار راهنماهای قدم به قدمی هستند تا به مشتریان در جهت درك جنبه‌های عملی سیست ®FingerTec كمك كنند. VCD ها به زبان انگلیسی و سایر زبانهای انتخاب شده موجود است.
®FingerTec گزینه‌ عاقلانه‌ای برای شماست تا راه حل بیومتریك تضمین شده‌ای بیابید.
با مسئولیت محدود در سطح جهانی. همه حقوق محفوظ  است. FingerTec 2010 © كپی رایت